Pagalba

Dažniausiai užduodami klausimai

Išsirinkite norimą darbą iš mūsų katalogo ir spauskite "Parsisiųsti darbą". Jums reikės išsiųsti SMS žinutę numeriu 1398.

Išsiuntę SMS žinutę gausite atsakymą su parsisiuntimo kodu. Įrašykite parsisiuntimo kodą bei savo el. pašto adresą ir darbas bus atsiųstas į jūsų kompiuterį.
Įsigytas rašto darbas atsiunčiamas iš karto, kai įvesite parsisiuntimo kodą ir savo el. pašto adresą.
Vienas parsisiuntimo kodas yra skirtas tik vienam rašto darbui, kurio kaina yra 1,00 €. Norėdami parsisiųsti daugiau darbų - kiekvienam jų turite išsiųsti po atskirą SMS žinutę ir suvesti atskirą kodą kiekvienam darbui individualiai.

Parsisiuntimo kodas galiojimo laiko neturi, tačiau nustoja galioti iškart parsisiuntus darbą. Vadinasi, jei jau parsisiuntėte rašto darbą - to paties kodo tam pačiam (arba kitam) darbui panaudoti nebepavyks.
Jūsų parsisiųsti darbai gali būti saugomi tik jūsų kompiuteryje. Jei jau panaudojote kodą - iš naujo parsisiųsti to paties darbo negalėsite.
Iš Mokslinčiai.lt parsisiųstus darbus griežtai draudžiama pateikti kaip savo. Darbu galima naudotis tik kaip pavyzdžiu, šaltiniu cituojant ar informaciniais mokymosi tikslais rašant savąjį.
Patikrinkite ar teisingai įrašėte SMS žinutės tekstą ir ar teisingai įvedate parsisiuntimo kodą. Dažnu atveju kopijuojant netyčia lieka tarpas pradžioje arba kodo pabaigoje - todėl darbo parsisiųsti nepavyksta.

Jei visgi kodą vedate tikrai teisingai, tačiau vis tiek nesigauna parsisiųsti darbo parašykite mums el. paštu mokslinciai[eta]gmail.com nurodydami telefono numerį ir nuorodą iki norimo parsisiųsti rašto darbo.